top of page

Kilka słów o Nas

Przeczytaj opis i dowiedz się co wyróżnia Evolution Gym Kalisz na tle innych siłowni.

Dlaczego Evolution Gym

Jesteście spragnieni sportowych wrażeń? Chcecie powrócić do formy, zrzucić zbędne kilogramy? Wysmuklić sylwetkę i wyrzeźbić mięśnie? Dobrze trafiliście! Dogodna lokalizacja pozwoli na dotarcie do Nas dowolnym środkiem transportu. Jesteście zapracowani? Nie szkodzi! Długie godziny otwarcia Naszej siłowni od rana do wieczora siedem dni w tygodniu pozwolą na korzystanie z Naszych usług nawet największym pracusiom.

Ponadto nad bezpieczeństwem i komfortem każdego Klubowicza czuwa wykwalifikowany i zgrany zespół trenerów, który swoją pozytywną energią i uśmiechem dodaje motywacji każdemu z ćwiczących. Nasza siłownia, to miejsce, w którym zrealizujesz upragniony cel!

 

To nie wszystko, przekraczając próg Evolution, miłym uśmiechem przywita Was obsługa recepcji Klubu. Przed każdym treningiem można wyskoczyć ze sznurówek, wzmacniając się mocną przedtreningówką, natomiast po treningu czeka na Was świeżo przygotowany szejk proteinowy, a także godziwe suplementy, dzięki którym zregenerujesz się przed kolejną sesją treningową.

DSC00314.JPG
bottom of page